Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

A Link

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  4
A Link është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Anëtar i labelit

Infinit Records

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

T Dori

Dugga

Slim

Mthirrin Demokrat

Albo 06

Emii

Tonchee

Luxhi

Dibrano Albsick

B-Master

Tags: A Link, A-Link, A.Link, Dac


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet