A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Shkup 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 27
BIOGRAFIA: A Loc is a singer. Emri i tij i artit eshte A LOC dhe rrejdh nga emri i tij i vertete qe eshte Arlind Loku. Ka lindur dhe jeton ne Shkup. Më datë 30 Korrik 2013, Gtoby & A Loc publikojnë videoklipin "Rap Session #2". Më datë 30 Tetor 2013, Dado publikojnë videoklipin "Strip Hop", në bashkëpunim me Thepharmacist, A Loc & Ummet. Më datë 27 Nëntor 2013, A Loc publikon videoklipin "100 Vjet N`harres"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elvin A.K.A Mbreti

Jasmin

Valon Osmani

Eni-G

Tonny-D

B-Ullet

Kann1

Mc.Yahoo

8kg

Backy


Tags: A Loc, A-Loc

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019