Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Abaz Selmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  14
 • Vendlindja:
 • Kumanove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 45 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Abaz Selmani është një autor këngësh. AUTOBIOGRAFI: Rreth 15 vite me pare kam filluar te shkruaj texte kengesh. Deri me tani kam punuar me shume kengetar dhe kengetare te njohura te estrades shqiptare sic jane: Xheza, Shyhrete Behluli, Remzije osmani, lori, Shpat Kasapi, Engjellusha Saliu, Big Mama, Bertan Asllani, Gena, Adelina Tahiri, e shum te tjere. Bashkpunoj me kompozitorin Rrahman Kryeziun si dhe me Ardian dhe Artan Kastratin. Kam te kryer fakultetin e administrates se biz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Lazri

Riza Bërbatovci

Arton Cervadiku

Labinot Mezini

Afrim Macula

Gramoz Kotroci

Anton Bushi

Lulzim Kryeziu

Olsi Gjondedaj

Luaras Uka

Tags: Abaz Selmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet