Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Arbër Mehmeti
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Abbi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rap-artisti Arbër Mehmeti nga Mitrovica, i njohur me emrin artistik Abbi është një nga emrat më të rinj në rrymën hip-hop. Ai e ka nisur karrierën e tij me një ‘mixtape’ me disa këngë të reja, njëra ndër to edhe kënga “Tu bërtit”. Në një prononcim ka rrëfyer edhe për punën e bërë rreth këngës më të fundit. “Kam publikuar këngën me titull “Tu Bërtit”, thjesht tematika e kësaj kënge ka për kuptim mënyrën e të shprehurit të të rinjëve në vend, pak k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentSi Jeta Pa Jetën (2017)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Baci's

Ediz Tuna

Lil' Liri

Overking

Lantistar

SL

L-Street

NS

Knife Man

SK

Tags: Abbi, Arbër Mehmeti


Komente mbi këtë artist