Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abdullah Shaqiri - Ne Qytetin E Bekuare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ne qytetin e bekuar
ku resuli ka jetuar
dite e net ai pa ja nda
per Allah thirrje ka ba

medineja zemra jon
ku islami po lulzon
mustafaja n'koh ma te mir
pse na thot ne lamtumir

dit e rënd ai kur dha shpirt
me hadith na porosit
e varrosem te shtëpia
po qan plaku po qan fmia

me lot ne sy ai u largua
me allahun me u takua
salavate pa nda çojm
pejgamberin se harrojm

Ja resulullah, ja habiballah!


Ky tekst u dërgua nga rexhai

Abdullah Shaqiri - Ne Qytetin E Bekuare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Qytetin E Bekuare".
3. Video është e këngës "Ne Qytetin E Bekuare", por nuk këndohet nga Abdullah Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Abdullah Shaqiri:


Komente 0