A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Abedin Zenuni

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Abedin Zenuni is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 18 Gusht 2012, Abedin Zenuni publikon videoklipin "Ne Dege Te Blinit". Muzika e këngës u punua nga Skender Doshlani, teksti u shkrua nga Skender Doshlani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edmond Zhulali. Videoklipi u prodhua nga Chill Pro. Më datë 21 Gusht 2012, Abedini publikon videoklipin "Vajza Ne Valle Fluturone". Më datë 17 Tetor 2016, Abedin Zenuni publikon videoklipin "Tropojes". Më datë 28 Tetor 2016, Abedin Zenuni & Dhura...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Blerim Marshiqi

Lumni Tershana

Ali Gërguri

Duchi

Edmir Lika

Sead Asllani

Meti (Muhamet Berbatovci)

Labinot Alshiqi

Azemi (Azem Lukaj)

Andi Mezini


Tags: Abedin Zenuni, Abedini, Abedin

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019