A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Abstract

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  16
  • Age:
  • 16
BIOGRAFIA: Abstract is a popular group/singers of Hip-Hop music. Abstract u formua ne vitin 2003 dhe anetart e grupit janë: Granit Bajraktari "Elinel" & Shpetim Toplica "Rap'it". Bejne muzik Hip-Hop te zhandrrit UnderGround Music bashkpunimet e tyre kryesor jane me UFO Click: Pancho, NR (ERGENI & NITTO), GRIPI, DAS, PROFFA, qi domethon bashk Abstract & UFO Click qi jon BIG MOUTH. Mix-Tape u dal me daten 13.12.2008 qi titullohet "1 MESSAGE REVECIED edhe u qkep falas kush u kon npromovim, edhe neper webfaqe per ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

2D

Alboholics

Legenda

Retrovizorja

Madd Dogs

Etno Classic

Bloody Foreigners

Hithat

Humus

Ethnically


Tags: Abstract, Abstrakt, Elinel

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019