Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abstract - Defuze (Feat. Sniffer & Bomabukur)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Elinel :yaa abstract abstract kile kile
mister bomabukur rap it sniffer elinel
emer mermer reper asniher vesh smerr
kallesh hekesh shfercer preke ntel bum pumparic
sta rrum shkum pakic me neve skan pun shkum nstanic
shum kara buum takum polic na zun gjun pumparic tu tut
na erdhen zemrum gjun shum paprit nshkrim paranojave paranojave
parameno nhava tu hec neper en me shkel ngrop me shok merzi
met rrok met shti mu shtri pertok tripat mi dhi se rrok
i pa nder se deshton me vajz kaq te re te ka lon ment po
pasha zotin 20 i bon me bo 10vjet nuk ta besoj asni fjal
qe tdel pej goje pse e vrave at`her u kon vetmbrojtje
genjeshter gjaku nuk ishte i juaj nqoshin e asaj dhome
plus ne goj te viktimes u gjet koqe jote i pafajshem tkarit
kujdes me fjalor un jom me lejo dhe se veten per keq e ke perdor

chorus 2x:
keniiiiiiiiiiii e boj per defuze you shpeshton i can not refuze you !

rap it : je korner un e kqyr qysh qysh centrona
kur ti ki qe naj e kqyr qe na kape lshoma prezantona kot si ekip futbollistik
shit kur tdalem njerzit sguxojn me bo cik shihen qe jon klloshar unik
menxi spresin kur tlujn me na ata me bo naj kick
hooo qaas po sho mo mo qas po sho mo sho kur lujna
na me ta secili sikur qorro hej qorrovino na kur bohem bashk
secili per trip tvet osht sikur ronaldinho hiqu shumeve ku em pe gjith
bashk na she si ekip tpremteve e tshtuneve jena rrit rrugve
plot njerz grumbull sjena gju me pare po jena gju me naj kukull
jena tqart edhe pse sjena rrit nxhungell qaq kina mu bo qaq qe kini
me na gjet edhe ngoogle skidnapojna kur tkositem rabi kena qef me shti nthes
t;ikem vet mrena nthes e pres skom faj nese faji osht i joti nese ti nuk na merr neve vesh


Ky tekst u dërgua nga Lumibih-shyqastlz-mulagj   lumm1Abstract
Publikimi: 14/03/2010


Abstract - Defuze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Defuze".
3. Video është e këngës "Defuze", por nuk këndohet nga Abstract.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Abstract:


Komente 0