Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
 • Emri i Vërtetë:
 • Besmir Mata
 • Vendlindja:
 • Kukes 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ace është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Besmir Mata, i njohur si Ace, emigroi ne Londer qe ne moshen 13 vjeq, dashnia per rrugen dhe muziken Hip-Hop e quan drejt Rrepit Ku Krijoi Grupin Liber i Gjakosun (LIG) Pjes e Kompanis King Records. Ka prezantuar mixtape "Luft per gangsterrizem". Tani Ace bashkpunon me nje nga kompanite me te forta per rrep 'king-records' dhe se shpejti do te prezanoje albumin e ri me te cilin eshte duke punuar. Besmir Mata Ose si i e njohim te gjith Liber I Gjak...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMixtape Produkti Blindum (2010)

Luft Per Gangsterrizem (2008)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

JR

Vinz

Stealth

Varrosi

Lil Koli

Eleminimi

AK

Lazy

Bohemi

Blazer

Tags: Ace, A-C-E, Besmir Mata


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet