Më mbaj mend (për 1 muaj)

Act Gang - Prezantimi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

23/05/2012

2012-05-23T16:43:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prezantimi" kënduar nga Act Gang.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Act Gang i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Act:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet