Më mbaj mend (për 1 muaj)


Act - Na Gjeni Rrugve

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Gjeni Rrugve".
3. Video është e këngës "Na Gjeni Rrugve", por nuk këndohet nga Act.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Act - Na Gjeni Rrugve  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/09/2013

2013-09-02T22:18:33+00:00Yeah ACT GANG
Artz Man Hala i vertet
hala kush pa um prek
hala ky qimnanes si tattoo n;zemer pa u hek , plagt veni nkyt loj um kan met
pergjithmon
turrem e shkeli menoj me ja nis
me i nimru shokt
per fat t'keq S1 GISHT SPO QELET
TRALLTART , IDHNIMI ASHT I RAN
po un hala jom nkam
kur ti lyp pergjigje pergjigje ski
zgjidhja e problemit boksit e
verteta me mbrri
qishtu o jeta jem qishtu osht jeta e nji gangsterit
leri dhafet .. hajde merri shokt trrehi
po thuje bitch un jom shefi
jo per rrepera noj kompani act
kejt i thurri me rryp
a so e vertet kejt po zhduken un hala kam mbet
do po kthejn apet nkyt loj po lypin me dek
kejt jon fake fake ..

Mc Don Rf; Jo se keni dit jo se keni prit
act kthehen nbeat prap me ju shashtis
gishtin e mesum se skim pun me juve
nese doni ferrka dost na gjeni rrugve


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1
Më Shumë Këngë Nga Act:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet