Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ada Luka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Ada Luka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 21 Korrik 2017, Ada publikon videoklipin "Sonte". Më datë 19 Qershor 2018, Ingrit Gjoni & Ada Luka publikojnë videoklipin "Hasta La Vista", në bashkëpunim me Foggy. Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga. Videoklipi u prodhua nga MAX Production. Më datë 23 Nëntor 2018, Ada Luka publikon videoklipin "Gjith Jeten". Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, tek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Vlora Bajrami

Aferdita Elshani

Marsela Dushi (Marsi)

Meri Mema

Artushi

Edona Hasanaj

Driselda Kanina

Fatima Ymeri

Egzona Dedaj

Xheraldina Berisha

Tags: Ada Luka, Ada Lapraka, Ada, Ada Laprakes


Komente mbi këtë artist