A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Addi Pllana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Addi Pllana është një këngëtar. Addi eshte nga Vushtrria dhe ka shume projekte per te cilat eshte duke punuar pa u ndalur. Se fundmi ka lansuar edhe kengen e tij demo "Hard to Live"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rap Kills

Katilirrebel

Arjan Lekaj

Leon Zaskoku

Ardy

Kasamo

Niti

Poku

E-Mc Intro

Captious Kidi


Tags: Addi Pllana

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019