Më mbaj mend (për 1 muaj)

Addi Pllana
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 5 Tetor 1998
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Addi Pllana është këngëtar. Addi eshte nga Vushtrria dhe ka shume projekte per te cilat eshte duke punuar pa u ndalur. Se fundmi ka lansuar edhe kengen e tij demo "Hard to Live".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet