Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Pula - 28 Nentori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  66

28 nentori dita e flamurit dita e kosoves dita e bajram currit
28 nentori dita e shqipris dite e kosoves dita e pavarsis o ismajl qemajli te lumt ajo dor qe para gjith botes ngrite flamurin ne vlor
isa boletini trim i dheut luftoi pergjakshem per shlirimin e atdheut
luigj gurakuqi ideolog shqiptar punoi per njohjen e identetitit kombtar
(2)ref...
28 nentori dita e flamurit dita e kosoves dita e bajram currit
28 nentori dita e shqiperis dita e kosoves
dita e pavarsis


Ky tekst u dërgua nga Adelina Ahmeti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adea Pula
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/01/2013


Adea Pula - 28 Nentori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "28 Nentori".
3. Video është e këngës "28 Nentori", por nuk këndohet nga Adea Pula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adea Pula:


Komente 7