A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Adela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 2 Gusht 2016, Adela publikon videoklipin "Like A Gangsta", në bashkëpunim me Astro. Më datë 5 Korrik 2018, Adela publikon videoklipin "Ja Ke Bo". Më datë 25 Gusht 2018, Adela publikon videoklipin "T‘Ikim Larg"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Qendresa Ibishi

Ardita Begu

Endrita Kabashi

Eli Qorri

Donika Maqaj

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Erleta

Valëza Zogaj

Verona Berisha

Enna


Tags: Adela

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019