Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Adelajda Xhamani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  195
(1986-2017)  
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Adelajda Xhamani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Adelajda Xhamani ishte një mësuese nga Kavaja. Ajo mësonte gjuhën dhe letërsinë dhe ishte tamam letërsia pasioni më i madh i saj. Ajo jetonte me familjen, por ata nuk e aprovuan kurrë kërkesën e saj për të hyrë në Big Brother në vitin 2009. Kjo i dha më shumë forcë asaj si konkurrente për të ecur përpara në këtë reality show. Ajo e konsideronte veten si kokëfortë, por të ëmbël, origjinale dhe të sinqertë. Përveç dëshirës së saj për të marrë pjesë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

2
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Nidora Gjyriqi

Entela Zhula

Lola Pink

Emmy

Zhaku

Era Rusi

Ertila Koka

Marjeta Billo

Barbana

Ledi Vokshi

Tags: Adelajda Xhamani, Adela Xhamani, Adela, Biordi, Big Brother, Bjordi Mezini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet