Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Berisha - Barabar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

barabarabar barabarabar
barabarabar jemi jemi
barabarabar barabarabar
barabarabar jemi ne

xhami ne veture
mbaroj nga nje gure
dikush tjetre gomen shpoj
ti pedant elegant
nuk arrin ne restorant
me kohe takimi deshtoj

ne kafiteri
jane shoket e mi
askush me tung nuk te nderon
faqet u ben kuq
mbrembja te shkoj huq
nje beteje perfundoj

tash jemi barabar
jemi barabar
jemi barabar
4x

vasha ofendon
dyshon gjelozon
mbi kemish njollen ta pa
ne provime minus
n'kompjuter nje virus
vetebesimi te ra

tash jemi barabar
jemi barabar
jemi barabar
4x

mora timonin
nderrova stacionin
e veq nje baj baj ta dhash
tash frenohu
ndash zhduku palohu
se barabar jemi taaaash

tash jemi barabar
jemi barabar
jemi barabar
4x


Ky tekst u dërgua nga Fatlind


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adelina Berisha - Barabar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Barabar".
3. Video është e këngës "Barabar", por nuk këndohet nga Adelina Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:


Komente 0