Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Berisha - Lum E Lum Për Vasha  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Lum E Lum Për Vasha"

Komente

Asnjë Koment

16/03/2016

2016-03-16T09:39:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lum E Lum Për Vasha" kënduar nga Adelina Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adelina Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet