Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Correj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Adelina Correj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 21 Janar 2016, Adelina Correj & Roland Çukaj publikojnë videoklipin "Xhelozia". Më datë 30 Korrik 2018, Adelina Correj publikon videoklipin "Zemren Ma Ke Marr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nusha Pali

Vilma

Donika Ndreca

Greta Lazri

Adelina Marku

Eva Dushaj

Zoja Pali

Gofile Papleka

Nora Ndreu

Rudina Magjistari

Tags: Adelina Correj, Adelina Corraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet