Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Correj
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Ditëlindja:
  • 27 Mars
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50

Adelina Correj është këngëtare e njohur. Më datë 21 Janar 2016, Adelina Correj & Roland Çukaj publikojnë videoklipin "Xhelozia".

Më datë 30 Korrik 2018, Adelina Correj publikon videoklipin "Zemren Ma Ke Marr".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet