Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  161
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Adelina Emini është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ka përfunduar Fakultetin Ekonomik (Dega Marketing) në Universitetin e Prishtinës. Adelina Emini është këngëtarja e bukur simpatike, me një sinqeritet të theksuar që të bën të ndihesh mirë në praninë e saj. Ka filluar të merret me muzikë qysh e vogël. Hapat e parë të muzikës i bën në Qendrën e pionerëve si pjesë e korit. PASAPORTA: Gjatësia: 1.73 cm Ngjyra e syve: kafe Ngjyra e flokëve: kafe Pija e preferuar: fresh juice Muzika e prefe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

10 🔥

Tipsy (2012)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Adelina Emini

Komente 10