Adelina Ismaili

Adelina Ismaili, Vjen Me Risi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[04-10-2014]
Diva e muzikës moderne shqiptare Adelina Ismaili shumë shpejt do të vijë me një këngë të re ntë treg. Këngëtarja ka bërë të ditur edhe më herët se këtë sezon do të rikthehet me klip të ri. Nëpërmjet postimi të një statusi në Facebook Adelina i ka paralajmëruar fansat pë projektin e ri që po vjen...Wow !!!
" Kënga ime më e re po vjen shumë shpejt. Do të jetë sikur realiteti kosovar i këtij momenti. Do të punohet me ndihmën e ndërkombëtarëve, do të këndohet për fitues të matur dhe humbës të çartur, do të jetë risi me plot festë, dhe do të jetë e mbushur me skena shumë hot." - kishte shkruar këngëtarja në fan page-in e saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Adelina Ismaili, Vjen Me Risi


Komente 0