Adelina Ismaili

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Karma” Nga Adelina Ft. G4shi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-11-2014]
Diva e muzikës Pop shqiptare, këngëtarja e madhe Adelina Ismaili ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "Karma" në duet me reperin e njohur G4SHI.Kënga është produkt i L.O.N Company, ndërsa tekstin Adelina e ka shkruar vetë në bashkpunim me reperin. Kënga pritet që menjëherë të bëhet hit dhe ë zërë vend në top listat më të njohura.Videoklipi është xhiruar në New York nga regjisori i njohur amerikan Jawney Qvest, një bashkpunim tjetër interesant i këngëtares që po e qon atë drejt një rruge më të sigurt në tregun amerikan.

Kënga është hedhur në youtube nga kompania prestigjjoze Prominent Network, ndërsa të drejtat ekskluzive i ka Iliada Entertainment.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Karma” Nga Adelina Ft. G4shi

  Adelina Ismaili - Karma (Feat.G4shi) [Teksti dhe Klipi]

Komente 1