A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adelina Ismaili - Demokraci  (Feat. Zanfina Ismajli)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2011

2011-06-01T22:42:20

Featuring

Zanfina


A:-Pëër Fjal Nderit.......
Z:-Ndaq Moleri,Ndaq Shoferi...
A:-S'është e rrugës....
Z:-As e Piates e As e Lugës...
A:-Unë Ma e vogla...
Z:-Edhe më e vogel...
A:-Sa nje fasule...
Z:Aq Sa nje gogel....

Ref:A & Z:-Me dy gishta permbi sy te kerkoj demokraci,me dy gishta permi sy te kerooooj cdo dit liriiiii (2x)

A:-Pëër Fjal Nderit.......
Z:-Ndaq Moleri,Ndaq Shoferi...
A:-S'është e rrugës....
Z:-As e Piates e As e Lugës...
A:-Unë Ma e vocrra...
Z:-Edhe më e vocërr...
A:-Sa nje groshë...
Z:Aq sa nje kokërr....

Ref:A & Z:-Me dy gishta permi sy te kerooooj cdo dit liriiiii, Me dy gishta permbi sy te kerkoj demokraci.(2x)

A:-Unë Ma e vocrra...
Z:-Edhe më e vocërr...
A:-Sa nje groshë...
Z:Aq Sa nje kokërr....

Ref:A & Z:-Me dy gishta permi sy te kerooooj cdo dit liriiiii, Me dy gishta permbi sy te kerkoj demokraci.(2x)


Lyrics submited by Toni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019