Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Mos Ma Gjuj Diellin Me Gurë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  30

Uje..jo nuk po dua uje mos ma gjuj diellin me gur veq per mua nuk eshte dielliiii mos mi hek syzit nga qielli ta ve syrin mbi onur ne ma gjujsh diellin me gur mos me shtjerr ne monopotee nuk eshte hene "prone privateeeeeee"(2X)
Ref: Se liria ime vret lere diellin nvend te vet lere diellin permbi ne......(2x)

Uje..jo nuk po dua uje mos ma gjuj diellin me gur veq per mua nuk eshte dielliiii mos mi hek syzit nga qielli ta ve syrin mbi onur ne ma gjujsh diellin me gur mos me shtjerr ne monopotee nuk eshte hene "prone privateeeeeee"(2x)
Ref: Se liria ime vret lere diellin nvend te vet lere diellin permbi ne......(2x)
Dua Dua nje bote tjeter......


Ky tekst u dërgua nga vleraa

Adelina Ismaili - Mos Ma Gjuj Diellin Me Gurë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Gjuj Diellin Me Gurë".
3. Video është e këngës "Mos Ma Gjuj Diellin Me Gurë", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0