Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Fol Niher Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4Pasha besën të parve tanë
Vetes gropë i kemi ba
Rrej kur kesh e rrej kur shan
Natën vraj e ditën kaj
Janë përzi kurva e heronj
Llugë e madhe krejt kjo lojë
Veç të kalumes po i knojmë
Ah bre bab ku je sot?

Refren:
O fol niher o goj dukate oo
Ii ja ooo
Na jem fmija e Rugovës

Nuk po du kurrgjo nga ti
Ti po e djeg kët liri
Sje shqiptar ma shumë se unë
Drejt po fol e shtremt po lun
Falemners thika në shpin
Zoti nuk e fal tradhëtin
Se jam mbes e kostantinit e jam fëmi i Ibrahimit

Refreni 1x

Kqyr pak poshtë komandor
Pika gjaku paske në dorë
Buzë të kuqe në jaka të këmishës
Sa po e shet dritën e ditës?
Kqyrëm në sy shizofren
Unë po eci ti po rren
Nuk jetohet me kamat
Sa po e shet bukën e thatë?

Refreni 3x


Adelina Ismaili - Fol Niher
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol Niher".
3. Video është e këngës "Fol Niher", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0