Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Adelina Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18
 • Vendlindja:
 • Mitrovice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Adelina Jashari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Adelina Jashari ka lindur ne veri te Mitrovices. gjithashtu vie nga ky vend dhe tani ka ndrruar vendbanim ajo jeton ne Prishtine eshte e martuar me nje musliman me fe dhe shkon ne shkollen fetare. Deri me tash ka nje album me 8 kenge Ilahi live, ku ato kenge i ka inqizuar ne xhamijen e llapit ne Prishtine. Ajo po ashtu ka nje vella, nje moter dhe jetojne me prinderit ne Prishtine. Kete mision e ka marrur qysh ne moshen e femijirise ne moshen 14...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

7 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aida Ramadani

Feime Salihu

Shkenda Dubova

Nita Bahtiri

Fiorela Sahiti

Nazmije Selimi

Adea Pula

Vjosa Selmani

Nita Latifi

Edita Sopjani

Tags: Adelina Jashari, Ilahi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet