Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Adelina Kryeziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Adelina Kryeziu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 25 Tetor 2012, Adelina Kryeziu publikon videoklipin "E Mbyllur Jam Në Vetmi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eli Tufa

Blerinda Bajrami

Nevrije Demolli

Fjorela Forde

Diana Preka

Neta

Arjeta Krasniqi

Erlinda Balaj

Edona Shala

Fitore Berisha

Tags: Adelina Kryeziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet