Adelina Tahiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  616
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Adelina Tahiri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Me nje karriere te gjate ne skene ajo ia ka arritur qellimit te saj dhe ka fituar shume zemra te rinjsh te cilet e admirojne pa fund. Adelina eshte aktive ne koncerte te ndryshme te organizuara ne vend dhe Disapore dhe fansat e saj nuk jane te pakte kudo qe shqiptaret ndodhen. Ishte viti 2008 kur kengetarja bukuroshe lancoi kengen e pare te shoqeruar me videoklip, e cila titullohej “Narciziod” dhe ne fund te vitit ajo publikoi kengen e titullu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Diana Tahirit

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareAni Ani (2015)

Nuk Jam Penduar (2010)

Eliksir (2008)


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Hile Hile
Përgjithmonë
Ma Mirë Pa Ty
S'je I Pari
S'je Normal
Dale Kadale
Narcizoid
Ti Mos U Kthe
Ani Ani
Heart On Fire


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Dina Shabani

Laura Krliu

Betime Zylali

Flutura Ajdari

Venera Lumani

Hana Cakuli

Besa Krasniqi

Elia

Emmy

Vesa Smolica


Tags: Adelina Tahiri

Adelina Tahiri në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë