Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Adelina Thaçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  116
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 39 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Adelina Thaçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Nëse çdo ditë e më shumë punoni për ta realizuar ëndrrën e jetës suaj atëherë një ditë ajo do të bëhet realitet. Kështu fillon karriera në muzikë e këngëtares Adelina Thaçi. Ajo që nga fillimi i karrierës së saj i është përkushtuar punës deri në arritjen e qëllimit. Si fëmijë e ka dashur muzikën dhe e ka improvizuar mikrofonin me lodra. Muzika për të është pjesë e jetës. Çelësi i suksesit të saj konsiderohet kënga "Shko", e komponuar nga Alfred K...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

8 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareTe Pres (2003)

Për Liri Duhet Flijime (1998)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Aurora Susuri

Diellza Kolgeci

Jehona Sopi

Bleta Mulliqi

Shota Baraliu

Dafina Dauti

Monika Salihu

Njomza Kallaba

Ledi Vokshi

Jeta Faqolli


Tags: Adelina Thaqi, Adelina Thaci, Adelina Meta

Adelina Thaçi në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet