Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Adem Barbullushi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Adem Barbullushi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 30 Tetor 2018, Adem Barbullushi & Migena Buci publikojnë videoklipin "Gjuha Shqipe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareAh Kjo Dashnia


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Prek Mrishaj

Naim Berisha

Bardhok Mehmeti

Gjin Dona

Suad Shaptafa

Xhelal Juka

Gezim Zefi

Lekë Dedvukaj

Tonin Uldedaj

Perlat Sheqeri

Tags: Adem Barbullushi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet