Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ademi & Dani - Salatullah

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Salatullah".
3. Video është e këngës "Salatullah", por nuk këndohet nga Ademi & Dani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ademi & Dani - Salatullah  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  10

Muzika & Teksti:

Adem Ramadani

Orkestrimi:

Rrahman Kryeziu

Video Produksioni:

BUG Production

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ramadan Krasniqi (Dani)

17/04/2020

2020-04-17T16:34:53+00:00T'isha kan aty
Nën hije t'asaj peme
E mbi dorën tane
Me vnu dorën teme
Me t'besu e me t'përkrah
O i dashur Mustafa

Nuk më vjen as n'ëndër
As edhe në vegime
Por të du me zemër
Më shumë se veten time
Sa kam dëshirë me t'pa
O i dashur Mustafa

Ref:2X
Salatullah selamullah
Alejke ja alejke ja ResulAllah
Salatullah selamullah
Alejke ja alejke ja Habiballah

Miliona zemra një lutje e kan
Ty të përshëndesin ty të qojn selam
T'ka lavdru Allahu dhe engjujt e tij
Emrin lart ta ngriti ma i miri Nebij

T'ka lavdru Allahu dhe engjujt e tij
Emrin lart ta ngriti ma i miri Nebij


Ky tekst u dërgua nga Shkelqim Krasniqi2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet