Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
BUG Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: BUG Production është një video produksion i njohur. Bug Production është një kompani kosovare e cila merret kryesisht me prodhimin e videove dhe reklamave të ndryshme televizive. Ky produksion ka vite që punon dhe tashmë janë të afirmuar në dixhitalizimin e videove muzikore, prezantimeve tregtare, dasmave etj, në kohë dhe buxhet....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Muza

Riza Production

Evropaturist

Top Records

Sekuencë

Bass

Str8dope Ent.

Zeri I Llapit

Rexha Productions

REDonPictures

Tags: Bug Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet