Adhurim Sinani
Adhurim Sinani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Adhurim Sinani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Qershor 2021, Adhurim publikon videoklipin "Haram". Më datë 27 Janar 2022, Adhurim publikon videoklipin "Idiote". Më datë 7 Tetor 2022, Adhurim Sinani publikon videoklipin "Fake Love". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Adhurim Sinani....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0