Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adhurim Deari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
 • Vendlindja:
 • Gostivar 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Adhurim Deari është një këngëtar i njohur. Adhurim Deari jeton ne SHkup. Ai qe ne mosh te heret u dashurua ne muzike dhe e donte ate. Me insistimin e tij dhe me perkrahjen e prinderve aj u shkruajt ne shkollen e ulet te muzikes ne Piano ne Gostivar ku aty kreu vetem vitin e pare ku mandej i vazhdoj edhe pese vitet qera ne SHkup dhe me kete paralelisht mbaroj shkollen e ulet te muzikes dhe njikohesisht edhe shkollen fillore ne SHkup. Adhurimi dy here ka mare pjese ne festivalin per femi YL...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Florent Iseini

Elvir Hasani

Chippi

Aurel Amzai

Kujtim Akiku

Papushi

Trim Jakupi

Zaim Sejdiu

Shqipran Maliqi

Elis Nova

Tags: Adhurim Deari, Adhurim Dehari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet