{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Adi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Adi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Vera Per Kullera". Më datë 10 Prill 2014, Devis Kaziu publikon videoklipin "Orkestrale", në bashkëpunim me Adi. Më datë 6 Prill 2015, Adi publikon videoklipin "Te Ndjej, Te Ndjej", në bashkëpunim me Orjan Lika & Tan Tirona....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0