Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adi Sybardhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29
BIOGRAFIA: Adi Sybardhi është një instrumentist dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 18 Dhjetor 2018, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Maisjo". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Keli Shikut, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici & Keli Shikut. Më datë 21 Janar 2019, Adi Sybardhi publikon videoklipin "Hit". Më datë 4 Korrik 2019, Mateus Frroku publikon videoklipin "Hopa", në bashkëpunim me Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Adi Sybardhi

Komente 0