Adi Sybardhi
Adi Sybardhi
Adi Sybardhi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Adi Sybardhi është instrumentist dhe autor këngësh i njohur. Më datë 18 Dhjetor 2018, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Maisjo". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Keli Shikut, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici & Keli Shikut.

Më datë 21 Janar 2019, Adi Sybardhi publikon videoklipin "Hit".

Më datë 4 Korrik 2019, Mateus Frroku publikon videoklipin "Hopa", në bashkëpunim me Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua nga Kledi Bahiti, ndërsa teksti u shkrua nga Filloreta Raçi (Fifi). Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Threedots.

Më datë 21 Korrik 2019, Mandi, Landi, Zani, Geri, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Bisous". Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Albert Sula. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 22 Korrik 2019, Florian Shtambari publikon videoklipin "Pare Ne Dum", në bashkëpunim me Fred Sybardhi & Ad Sybardhin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Florian Shtambari. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 18 Dhjetor 2019, Edi Kala publikon videoklipin "Shoqnia", në bashkëpunim me Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 12 Shkurt 2020, Zani publikon videoklipin "Po T'boj Be", në bashkëpunim me Senad Sabliqi & Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi, teksti u shkrua nga Bledi S & Zani Loca, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 3 Mars 2020, Klement publikon videoklipin "Çun Shqipnie", në bashkëpunim me Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 19 Mars 2020, Adi Sybardhi publikon videoklipin "Milano", në bashkëpunim me Liri Ketit. Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi.

Më datë 2 Prill 2020, Muharrem Ahmeti, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Liri Ketit publikojnë videoklipin "Sms Dashurie". Muzika e këngës u punua nga Zani Loca & Adi Sybardhi, ndërsa teksti u shkrua nga Gezim Mneri.

Më datë 14 Maj 2020, Landi Roko & Adi Sybardhi publikojnë videoklipin "Bexheti".

Më datë 31 Maj 2020, Eri Qerimi & Landi Roko publikojnë videoklipin "Dasma", në bashkëpunim me Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi, ndërsa teksti u shkrua nga Gezim Mneri.

Më datë 28 Qershor 2020, Endri Mallkuqi publikon videoklipin "Hajde Ti", në bashkëpunim me Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua nga Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi, ndërsa teksti u shkrua nga Endri Mallkuqi.

Më datë 7 Korrik 2020, Imbro Manaj publikon videoklipin "Maurito", në bashkëpunim me Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 28 Korrik 2020, Senad Sabliqi publikon videoklipin "Ciftetel Tirone", në bashkëpunim me Adi Sybardhin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gezim Mneri. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.

Më datë 20 Shtator 2020, Endri Mallkuqi publikon videoklipin "Ti Je", në bashkëpunim me Adi Sybardhin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Endri Mallkuqi.

Më datë 7 Nëntor 2020, Mandi publikon videoklipin "Alben", në bashkëpunim me Xhynet & Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua nga Mikel Elmazi, teksti u shkrua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 4 Dhjetor 2020, Landi Roko publikon videoklipin "Tik Tok", në bashkëpunim me Florian Tufallari, Adi Sybardhi & Ervin Gonxhin. Teksti i këngës u shkrua nga Olsi Celmeta.

Më datë 11 Dhjetor 2020, Adi Sybardhi publikon videoklipin "Dubai", në bashkëpunim me Ervin Gonxhi & Ilir Tironsin.

Më datë 11 Dhjetor 2020, Landi Roko publikon videoklipin "Fiksimi", në bashkëpunim me Altin Tirona, Florian Tufallari & Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Altin Tirona.

Më datë 31 Dhjetor 2020, Senad Sabliqi & Adi Sybardhi publikojnë videoklipin "Danoci".

Më datë 2 Janar 2021, Imbro Manaj publikon videoklipin "Miliona", në bashkëpunim me Eri Qerimi & Adi Sybardhin. Teksti i këngës u shkrua nga Eri Qerimi & Imbro Manaj. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.

Më datë 6 Janar 2021, Imbro Manaj publikon videoklipin "Jam Fierak", në bashkëpunim me Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua nga Imbro Manaj, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani & Imbro Manaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Albert Sula.

Më datë 22 Shkurt 2021, Adi Sybardhi publikon videoklipin "Sauvage", në bashkëpunim me Ilir Tironsin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Gert Manushi. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 14 Mars 2021, Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi publikojnë videoklipin "Si Mafia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Endri Mallkuqi. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.

Më datë 25 Mars 2021, Landi Roko, Florian Tufallari, Adi Sybardhi & Liri Ketit publikojnë videoklipin "Falma". Muzika e këngës u punua nga Liri Ketit, teksti u shkrua nga Naldi (Ronaldo Shtylla), ndërsa për orkestrimin u kujdes Liri Ketit. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.

Më datë 13 Maj 2021, Senad Sabliqi publikon videoklipin "Arome Dashnie", në bashkëpunim me Landi Roko, Adi Sybardhi, Liri Ketit & Mariglen. Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, ndërsa teksti u shkrua nga Gezim Mneri. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.

Më datë 7 Mars 2022, Adi Sybardhi, Sasho Jokera & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Instagram". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Gert Manushi. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 1 Janar 2023, Mandi publikon videoklipin "Te Gilavava", në bashkëpunim me Mikel Elmazi, Adi Sybardhi & Ilir Tironsin. Muzika e këngës është kompozuar nga vetë Mandi, tekstin e kanë shkruar së bashku Mandi & Mikel Elmazi, ndërsa orkestrimin e përgatiti Festim Gici. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 9 Shkurt 2023, Adi Sybardhi publikon videoklipin "Touluse", në bashkëpunim me Ilir Tironsin. Muzika e këngës është kompozuar nga vetë Adi Sybardhi, ndërsa orkestrimin e përgatiti Gert Manushi. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 10 Shkurt 2023, Eri Qerimi & Adi Sybardhi publikojnë videoklipin "Unaza". Muzika e këngës vjen si bashkëpunim nga Adi Sybardhi & Eri Qerimi, tekstin e shkroi vetë Eri Qerimi, teksa për arranzhimin u kujdes Alsked Rrenja. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 18 Dhjetor 2023, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Ja Sheshi, Ja Mejdani", në bashkëpunim me Adi Sybardhi, Ervin Gonxhi & Ilir Tironsin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga vetë Petrit Vullkani. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0