Adion Puka
Adion Puka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Adion Puka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Korrik 2021, Adion Puka publikon videoklipin "Bimmer". Produksioni audio u realizua nga vetë Adion Puka. Më datë 10 Dhjetor 2021, Adion Puka publikon videoklipin "Zor". Produksioni audio u realizua nga vetë Adion Puka. Në vitin 2023, Adion Puka publikon albumin "Senso Ep"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0