Adis Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Adis Ismaili është një autor këngësh i njohur. Adis Ismaili vjen nga qyteti i Gostivarit. Me profesion është kompzitor-producent në studion "Choco Production". Është pjestar i grupit Da Lee & Band - (keyboard). Zakonisht kompozon këngë për grupin e tij por ka kompozuar edhe për artistë të tjerë si me këngëtarin Valon Suma ku pregaditë edhe këngë të reja për të. Poashtu ai ka kompozuar këngë edhe për këngëtaren Arta Mehmeti dhe grupin nga Tetova, Jehona & Bands. Ai beson se duke e dhënë ma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Vigan Sulejmani

Faruk Banjska

Dastid Latifi

Granit Gashi

Aurid Gjini

Gridi Kraja

Arjon Gjini

Vani Rushiti

Besar Likaj

Valter Beqo


Tags: Adis Ismaili

Krijo Një Kartolinë