Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Bala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Mosha:
  • 55 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Adnan Bala është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Adnan Bala lindi më 22 korrik 1965 në Shkodër. Në Mars 2014, Adnan Bala merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngët "Ku Po Shkon Mori Kuqaloshe" dhe "Lulet E Pranveres" bashke me Orjeta Kelaj. Më datë 21 Tetor 2017, Adnan Bala publikon videoklipin "T'çon Te Kroni, Uj Nuk T'jep"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentN’syte E Tu Dua Te Vdes

Kacurrelat E Tu Dhe Hitet


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gëzim Salaj

Hajro Pepa

Rifat Mulaj

Nimet Leka

Ferdinant Bjanku

Thoma Mahilaj

Bujar Cici

Gjeto Luca

Hysni Alushi

Leonard Bombaj

Tags: Adnan Bala, Adnad Bala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet