Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Bala - Nje Zambak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nje zambak e nje sheboj
ketu kam ne shpirtin tim
ne asgja nuk do ti ndrroja
se jan rrit ne kopshtin tim

Ka shum lule Shkodra jone
dhe c'do njera ben me sy
ti je lule per mbi lule
me fort baba te don ty.

ka shum lule Shkodra jone
e jan rritur me marak
eren tane se ka kush jo
syri m'rrin te ti zambak

Nje zambak e nje sheboj
ketu kam ne shpirtin tim
ne asgja nuk do ti ndrroja
se jan rrit ne kopshtin tim

Nje dit lulja do keputet
pa nje lule kopshti rri
i shkret kopshti kurr nuk mbetet
run aromen qe l'shon ti
vetem n'kopsht do merzitem
vesa gjethet mi mbulon
lule tjera i shton kopshtit
kopshtin ti e zbukuron

Ka shume lule Shkodra jone
lule t'bukra plot me er
me aromen qe leshojne
edhe dimrin bajn pranver.


Ky tekst u dërgua nga Remzi Alibali


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adnan Bala
Publikimi: 08/11/2013


Adnan Bala - Nje Zambak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Zambak".
3. Video është e këngës "Nje Zambak", por nuk këndohet nga Adnan Bala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Bala:


Komente 0