Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Bala - Pleqnia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kush niset me ba sevda
ne moshen e pleqeris
mjer ate qe e rren mendja
kujton vitet e rinis.

Pleqerin askush se do
zemra jo nuk e pranon
te del nje rrudh,te del nje thinj
koha iken mosha shkon
se kjo dynja,qenka me hile
se zemra ime sa shume po vuan
aman aman

Gjith njerzimi le ta di
se sevdaja s'ka kufi
un vet e kam provu
si n'rini dhe ne pleqni


Ky tekst u dërgua nga Remzi Alibali


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adnan Bala
Publikimi: 08/11/2013


Adnan Bala - Pleqnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pleqnia".
3. Video është e këngës "Pleqnia", por nuk këndohet nga Adnan Bala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Bala:


Komente 0