Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Bala - Ti Je Yll Qe Del Ne Sabah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti je yll që del n’sabah heej
Qe e shëndrit dynjanë
Fill sytë du me ti pa-e
se ma dogje xhanë.

Lule je porsi pranvera
Sa bukur ke çel-e
Trandofille të vjen era
mbushna aromë të mirë.

Gzoni fusha dhe ju male ee
Ka lulzu pranvera
Djelm e vajza hedhin valle
Gzueshëm si përhera.


Ky tekst u dërgua nga  stafi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adnan Bala
Publikimi: 16/03/2010


Adnan Bala - Ti Je Yll Qe Del Ne Sabah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Yll Qe Del Ne Sabah".
3. Video është e këngës "Ti Je Yll Qe Del Ne Sabah", por nuk këndohet nga Adnan Bala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Bala:


Komente 0