A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Adnan Daci - Me Thuaj Pse

Adnan Daci - Trëndafil Me Erë (2008)

Adnan Daci - S'patëm Faj (2012)

Adnan Daci - Kenge Dasmash Live (2014)

Adnan Daci - Lum Ban Gurbetqari (2015)

Adnan Daci - Live Kengë Dashmash (2019)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019