Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Adnan Daci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Adnan Daci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 19 Janar 2008, Adnan Daci publikon videoklipin "Me Thuaj Pse". Më datë 19 Tetor 2008, Adnan Daci publikon videoklipin "Edhe Si Vjet". Me këtë këngë, Adnan Daci merr pjesë në Zhurma Show 2008 në vitin 2008. Në vitin 2008, Adnan Daci publikon albumin "Trëndafil Me Erë" Në Dhjetor 2009, Adnan Daci & Pandora merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Lindem Nene Edhe Nje Here". Më datë 20 Prill 2010, Adnan Daci publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive Kengë Dashmash (2019)

Lum Ban Gurbetqari (2015)

Kenge Dasmash Live (2014)

S'patëm Faj (2012)

Trëndafil Me Erë (2008)

Me Thuaj Pse


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

1
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Fahrush Azemi

Tefik Islami

Selami Kolonja

Asan Memishi

Memi

Bajramali Idrizi

Zena Aliu

Skifter Etemi

Agim Poshka

Zyber Avdiu

Tags: Adnan Daci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet