Adnan Kamberi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Shkup 
BIOGRAFIA: Adnan Kamberi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore tetovare. Më datë 13 Maj 2010, Adnan Kamberi publikon videoklipin "Më Fal". Më datë 15 Dhjetor 2010, Adnan Kamberi publikon videoklipin "Nuk E Meritoj". Në vitin 2012, Adnan Kamberi publikon albumin "Niset Dasma" Më datë 8 Dhjetor 2013, Adnan Kamberi & Agim Band publikojnë videoklipin "N'telefon Po T'humbin Valet". Në vitin 2014, Adnan Kamberi publikon albumin "N'telefon Po T'humbin Valet" Më datë 16 Mars 2016, Adnan Kamberi & Agim Band publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareN'telefon Po T'humbin Valet (2014)

Niset Dasma (2012)


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Me Mungon
Bolla Lara Lara
Nuk E Meritoj
Qaje Agim Qaje
Më Fal
Zoti Im Qka Po Ndodh Me Mu
N'telefon Po T'humbin Valet


Artistë Të Ngjashëm:

Habil Akiku

Jusuf Dalifi

Arshik Miftari

Bujar Ademi

Sinan Zylbehari

Tefik Islami

Blerim Lutfiu (Beli)

Alush Hamiti

Ardit Bexheti

Agim Poshka


Tags: Adnan Kamberi

Krijo Një Kartolinë