Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Kamberi - Te Du Shum Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Hapi syt e mos i mbyll
un jam djell e ti je yll
kur ti qesh me disponon
per ty kengen e kendoj
te du sa te du
te du shum te du
te du sa te du
te du shum te du

Refr.
hajde hajde ti moj qik
sikur hana po shendrit
je e bukur sikur drita
je ajo qe un e prita

Kur ti qan un behem lot
nuk te ndroj me askend nbot
mos mendo se te haroj
vetem ty te dashuroj
te du sa te du
te du shum te du
te du sa te du
te du shum te du

refr.Nuk kemi video për këtë këngë.
Adnan Kamberi - Te Du Shum Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Du Shum Te Du".
3. Video është e këngës "Te Du Shum Te Du", por nuk këndohet nga Adnan Kamberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:


Komente 0