Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Ruhani (Adi)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Adnan Ruhani
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Adnan Ruhani (Adi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Adi është prej vitesh është prezent në skenën e muzikës. Bashkë me të shoqen, këngëtaren e afirmuar Fatime Hajzeri-Ruhani, janë ndër yjet e muzikës popullore në listën e më të kërkuarve e angazhuarve. Dyshja që janë edhe bashkëshortë e edhe bashkëpunëtorë, ndër vite kanë ardh me projekte interesante. Ata, përbëjnë një nga duot e mirënjohura tashmë. Më datë 11 Maj 2017, Adnan & Fatime Ruhani publikojnë videoklipin "Pika N'zemer". Më datë 14 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Bashkëshorti i

Fatime Hajzeri-Ruhanit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Labinot Alshiqi

Agron Pefqeli

Sead Asllani

Ejup Gimolli

Arif Murati

Blerim Marshiqi

Andi Mezini

Lumni Tershana

Edmir Lika

Zaim Merkulaj

Tags: Adnan Ruhani, Adi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet